147164
Book
In basket
W domu / [ilustracje:] Anna Nowocińska-Kwiatkowska ; [tekst:] Ula Petrycka. - Wydanie I. - Warszawa : Magiczne, 2024. - [22] strony : ilustracje ; 15x15 cm.
(Uczę się mówić / Ula Petrycka)
„,Uczę się mówić“, to seria stworzona z myślą o dzieciach powyżej 6. miesiąca życia. Treść książek koncentruje się na wyrażeniach dźwiękonaśladowczych, które są łatwe do wymówienia przez maluchy i których rytm w naturalny sposób zachęca dzieci do powtarzania dźwięków.
Książki wzbogacono kolorowymi ilustracjami i zadaniami, które rodzice mogą bez trudu wykonać z dziećmi podczas prostych domowych czynności. To idealna seria, z pomocą której dorośli z łatwością mogą wspierać rozwój mowy swoich pociech. [Opis wydawcy]
Availability:
Oddział dla Dzieci
All copies are currently on loan: sygn. N (1 egz.)
(dostępność ok. 26.06.2025)
Notes:
General note
Na okładce: Ponad 50 wyrazów dźwiękonaśladowczych. Neurologopedka i autorka bloga "Kiedy do logopedy".
Target audience note
Wiek: od 6 miesiąca życia.
Reviews:
The item has been added to the basket. If you don't know what the basket is for, click here for details.
Do not show it again